SHOP
Dysfunkce pánevního dna

V dnešní době velice moderní metoda ze zahraničí, která pracuje cíleně se svalstvem pánevního dna. Spočívá v cíleném vyšetření per vaginam a následným vyhodnocením síly a funkce pánevního svalstva. Jeho oslabení či špatná fukce může způsobit mnoho problémů, které provází řadu z nás. Patří sem funkční sterilita žen (čili potíže s otěhotněním), stresová inkontinence a také bolesti zad, jejichž původ nemůžete vypátrat.

Funkční sterilita

Problémy s početím provázejí mnoho párů a žen zejména. Často lze ale takto nepříjemný problém vyřešit rychle, zdravě a bez bolesti. Správná funkce pánevního dna jde ruku v ruce se snahou otěhotnět. U nás se Vám dostane individuálního vyšetření pánevního dna per vaginam, zhodnocení síly a funkce pánevních svalů a následné cvičení s pomůckami či bez nich. Možná zjistíte, že není zapotřebí podstupovat hormonální léčbu, která má neblahý vliv na Vaše zdraví. Mnohým postačí správné instrukce spolu s individuálně zvoleným tréninkem pánevních svalů.

Inkontinence

Téma inkontinence je velice intimní a citlivá problematika. Pokud víte, že máte problémy s nekontrolovaným únikem moči, který Vám znepříjemňuje běžné denní aktivity, pak je vhodné začít co nejdříve. Dostanete se do péče diskrétní fyzioterapeutky, která Vám celou problematiku citlivě vysvětlí a zvolí vhodnou léčbu. Chcete-li tedy řešit problém bezoperačně a efektivně, pak se bez ostychu objednejte na individuálí fyzioterapii.

kontaktujte nás
+420 24 24 25 406
info@dexter-therapy.cz

banner